Team

Het team van De Aventurijn staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Evert Kroon

Evert Kroon

Directeur info@sbo-aventurijn.nl
Ada Waal-Tol

Ada Waal-Tol

Leerkracht J.R.K. groep en interne begeleider a.waal@deskov.nl
Anita Tol

Anita Tol

Leerkracht J.R.K. groep a.tol@deskov.nl
Charlotte Veerman

Charlotte Veerman

Leerkracht aanvangsgroep c.veerman@deskov.nl
Yvonne Koning-Nieuweboer

Yvonne Koning-Nieuweboer

Leerkracht middenbouwgroep 1 y.nieuweboer@deskov.nl
Rianne Water

Rianne Water

Leerkracht middenbouwgroep 1 r.water@deskov.nl
Kim Buijs

Kim Buijs

Leerkracht middenbouwgroep 1 en 2 k.buijs@deskov.nl
Gina Veerman

Gina Veerman

Leerkracht middenbouwgroep 2 g.veerman@deskov.nl
Yori Baas

Yori Baas

Leerkracht middenbouwgroep 3 y.baas@deskov.nl
Christian Blom

Christian Blom

Leerkracht middenbouwgroep 4 c.blom@deskov.nl
Martine Bond

Martine Bond

Leerkracht eindgroep m.bond@deskov.nl
Edith Eeltink

Edith Eeltink

Leerkracht eindgroep e.eeltink@deskov.nl
Sandra Veerman

Sandra Veerman

Leerkracht sandra.veerman@deskov.nl
Yvonne Norbart-Tol

Yvonne Norbart-Tol

Interne begeleider y.norbart@deskov.nl
Britt Woudstra

Britt Woudstra

Onderwijsassistent J.R.K. groep b.woudstra@deskov.nl
Mandy van Nierop

Mandy van Nierop

Onderwijsassistent m.vannierop@deskov.nl
Marja Tol

Marja Tol